Prý chtějí Hrušku do Pevnosti Boyard

Tahá nás za nos?

Láďa Hruška.

Je sice pravda, že se někdejší potravinový inspektor a král kůžiček LADISLAV HRUŠKA (38) těší nevídané popularitě, že by byl ale natolik oblíbený a známý, že by si na něj vzpomněla produkce světoznámého pořadu Pevnost Boyard a oslovila ho k účasti v této soutěži, se mnohým nechce věřit.

Hruška totiž přišel s tím, že mu volala přímo producentka pořadu s francouzskou licencí, že by ho rádi zařadili do červencového natáčení.

Nemá zájem

Také vás může zajímat ...

Hruška prý ale s díky odmítl. „Neumím šplhat, bojím se vody a hadů,“ vyjmenovává důvody, proč se do fyzicky náročné soutěže nežene. Zasvěcení ovšem tvrdí, že je to pouze jeho zbožné přání a že si Hruška zkrátka vše vymyslel. My mu ale věříme, tak snad nás a fanoušky opravdu netahá za nos.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...