Rekonstrukce nebude

Měla velká očekávání, ale nakonec skončila zklamaná. Zpěvačka Dáda Patrasová (64) dlouho čekala, že jí její stále ještě manžel Felix Slováček (77) pomůže s rekonstrukcí vily na Vinohradech.

I když jí to Felix dlouho sliboval, nakonec změnil názor. Žádnou finanční pomoc Dádě neposkytne, protože je vila podle něj ještě v naprostém pořádku, tudíž do ní není potřeba cpát peníze. Patrasovou to ale mělo dost zamrzet.

Také vás může zajímat ...

„Jednou to zůstane na naše děti, na Felixe a Aničku. Ti to snad dají do kupy. Jinak to nevidím,“ posteskla si. Nejspíš očekávala, že je práce na vile s Felixem znovu sblíží.

Nedávno to vypadalo slibně, pak se ale zase měli rozhádat. Ve všem má mít ale opět prsty jeho milenka Lucie Gelemová (37), se kterou už je přes pět let. Ta totiž údajně nevidí důvod, proč by měl její milovaný Felix Dádě znovu pomáhat.

V současné situaci nejspíš ani slavný saxofonista nemá peněz nazbyt a předělávat dům své bývalé se mu asi zdá jako naprostý nesmysl. Patrasová si očividně bude muset poradit sama, ostatně jako ve všem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...