Rodina je pro ni víc než slavný Oscar!

Australská herečka Nicole Kidman (50) přiznala, že filmové ceny, jako slavný Oscar, kterého získala před lety, pro ni moc neznamenají. Je snad tolik nafoukaná a arogantní, že opovrhuje oceněním, za které by jí ostatní herečtí kolegové urvali obě ruce?

Pravý důvod vás možná překvapí. Filmová hvězda si totiž neužívala úspěch, protože ho v tu dobu zrovna neměla s kým prožívat. V roce 2002, když Oscara za film Hodiny získala, se totiž rozcházela s manželem, hercem Tomem Cruisem (55). „Když jsem získala Oscara, nebyla jsem šťastná. Neměla jsem partnera, se kterým bych tu radost sdílela. Byla jsem úplně na dně emočně i osobně.

Také vás může zajímat ...

Cítila jsem se hrozně sama,“ přiznala se slzami v očích herečka. Je tak jedna z mála, která nedělá ze své celoživotní kariéry humbuk. Teď naopak, podle vlastních slov, prožívá jedno z nejkrásnějších období svého života.

Jak dlouho jí to se současným manželem, písničkářem Keithem Urbanem (50) vydrží?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...