Roman Šebrle přišel o zlato!

Okradli ho!

Roman Šebrle.

To je ale pech! Desetibojař a moderátor televizních zpráv ROMAN ŠEBRLE (41) se nedávno zúčastnil turnaje středoškolských družstev v golfu, a kdyby tušil, co ho tam bude čekat za nepříjemnost, zřejmě by si účast na této akci ještě pořádně rozmyslel.

Šebrle tam totiž přivezl ukázat svou těžce vybojovanou zlatou olympijskou medaili z Atén z roku 2004, turnaj však opouštěl bez ní. Nějaký povedený zlodějíček mu ji prachsprostě odcizil. „Ano, je to tak.

Je to o to smutnější, že k odcizení došlo na akci pro děti,“ posteskl si Roman, který touto cestou všechny vyzývá, aby mu s nalezením medaile pomohli. „Poctivému nálezci nebo tomu, kdo informací přispěje k odhalení pachatele, bych rád osobně poděkoval při večeři, kde bych mu chtěl věnovat knížku Atény 2004 s věnováním,“ slibuje Roman.

Také vás může zajímat ...

A ta odměna za to rozhodně stojí!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...