Roman Šmucler: Vysmál se Čechům?

Pro peníze prý udělají vše

Roman Šmucler si rýpnul do konkurence.

Některým českým osobnostem chybí důstojnost. Tak alespoň míní přední český stomatolog, moderátor a šéf estetické kliniky ROMAN ŠMUCLER (47), když dostal otázku na plastické operace známých tváří showbyznysu. A také si pěkně rýpnul do těch, kteří se raději nechají pro média na nějaké klinice vyfotit s obvazy, aby nemusely za zákrok platit.

„To mi přejde úplně pod důstojnost všeho,“ kroutí hlavou Šmucler, podle kterého tyto zákroky kvůli propagaci poskytují celebritám kliniky, jež nebývají zárukou kvality. Nezřídka pak podle Šmuclera dochází k situaci, že za ním slavní přijdou s reklamací nepovedené plastiky, kterou podstoupili jinde.

Šmucler si takové chování vysvětluje tím, že české hvězdy jsou velmi chudé, raději se proto ponižují. „Já vždycky říkám, že když vidíte na stránkách hrozně moc celebrit, buďte opatrní, protože to nejsou reální lidé, kteří za to zaplatili.

To jsou lidé, kteří to dostali zadarmo,“ varuje známý stomatochirurg.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...