Roman Zach: Tančí s panákem v noze

Má dokonalý lék na stres

Roman Zach: Dnes už má opět důvod k radosti. Na pracovním poli se mu velmi daří.

Jeden z letošních účastníků taneční přehlídky StarDance, ROMAN ZACH (43) je větší trémista, než by se na první pohled u sebevědomého herce mohlo zdát. Před každým svým tanečním vystoupením totiž dodržuje pravidelný rituál – popíjí na kuráž. Vyšlo to najevo, když ho fotografové přistihli přímo na place, kterak v ruce schovává lahvičku kořalky.

Nejvyššímu účastníkovi soutěže prý kromě trémy jeho výkon komplikuje také výška 202 centimetrů. Svého kolegy se obratem zastal další ze soutěžících, EMANUELE RIDI (42). Ten prý na rozdíl od Zacha popíjí na kuráž víno. Za to ho už dokonce pokárala porotkyně TATIANA DREXLER (53). Svérázný Ital to vyřešil po svém, začal nalévat i ostatním.

„Všichni na mě měli narážky, ale když jsem jim naléval víno, tak pili taky,“ líčí Ridi s tím, že teď už pijí úplně všichni.

Také vás může zajímat ...

Snad si tanečníci dávají na kuráž jen do jedné a druhé nohy, aby se jim do toho pak při tanci nezamotala i třetí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...