Roman Zach: Vlastní děti ho litují

Nemá čas na svou rodinu

Nějaký ten čas si přece jen pro ně ušetří.

Už i jeho syn PROKOP (12) tuší, že s jeho tatínkem není něco v pořádku. ROMAN ZACH (44) si totiž na sebe bere tolik práce, že mu musí psát jeho vlastní dítě tajné vzkazy, aby si uvědomil, že má i rodinu. „Tati, prosím, nebuď mě ráno. Vyspi se, máš toho moc, já to zvládnu sám,“ nalepil mu syn vzkaz na zrcadlo.

Ale není to nic platné, Zach má hypotéku a rodina musí mít kde bydlet a co jíst, tudíž se svého množství práce nevzdá.

Jenže společné chvíle s rodinou jsou při jejich životním tempu dost vzácné.

Snaží se o nápravu

Také vás může zajímat ...

„Říkáme tomu život s diářem. Ale myslím, že se snažíme,“ nechal se slyšet herec. Zároveň ale dodává, že se i tak snaží občas zajet alespoň s dětmi na chatu, zajít si na koncert nebo vyrazit s manželkou ANDREOU KRÁLOVOU (47) sami dva aspoň na tři dny. Sice to není nic moc, ale zase si těch společných chvílí váží mnohem víc.

Jenže rodiče by se měli snažit, aby jejich děti měly nezapomenutelné dětství, a to se jim zřejmě nepodaří, budou-li se víc věnovat své práci než rodinnému životu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...