Rozchod a nenávist po tolika letech?

Přes dvacet let spolu vystupovali v kapele Hamleti. Teď je jejich přátelství konec! Herec Aleš Háma (47) prý připravil Dalibora Gondíka (50) o kšeft. Konec Hamletů prý bylo logické vyústění letité spolupráce, kdy každý chtěl jít jinou cestou.

Také vás může zajímat ...

Co Gondík nečekal, byl fakt, že jej Háma nahradí v roli moderátora pořadu České televize, kde jezdil krajinou v karavanu. Může se tak zdát, že Háma Gondíkovi kšeft přebral. Česká televize ale Hámu sama oslovila.

Dalibor Gondík (50). Hamleti jsou mrtví. Žije jejich přátelství?

„Slíbili mi, že Daliborovi všechno vysvětlí, a tak to pak pro něj nebude žádné nepříjemné překvapení.“ To se ale nestalo, a informace se k Daliborovi dostala z neoficiálních kanálů, takže se naštval. Dlouholetí přátelé si tak prý museli situaci objasnit v rámci dlouhého telefonátu. Snad to vyšlo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama