Rozhádala se s rodinou kvůli slovenskému milenci?

Sláva jí rozvrátila rodinu? SOŇA NORISOVÁ (47) patří mezi nejkrásnější slovenské herečky. Proto si jí v Česku režiséři tolik považují a obsazují ji do hlavních rolí. Jenže všechno dobré jednou končí a vypadá to, že herečka má zaděláno na pořádný malér.

Už pěknou řádku let je pro český seriál naprosto nepostradatelná. A Soňa Norisová (47) si to samozřejmě dobře uvědomuje. Nejen režiséři, ale i ostatní muži jí leží u nohou. Občas ale údajně zapomíná na to, že má na Slovensku rodinu.

Také vás může zajímat ...

Proto se před pár týdny podle všeho rozhodla, že udělá radikální změnu. Není na ni už ale pozdě? Stále častěji se totiž říká, že její partner Adrian Rajter (52) už si našel za Norisovou náhradu. A to proto, že se doslechl o jejím údajném románku tady v Česku!

Za koho měla Norisová svoji dlouholetou lásku vyměnit? A proč si proti sobě poštvala i svou sestru Zuzanu (41)? Norisové se obrací život vzhůru nohama. A teď díky koronavirové pandemii získala čas na to, aby si promyslela, co chce v soukromí i kariéře dělat dál. Nejspíš si bude muset vybrat mezi penězi a svým partnerem.

POTŘEBOVALA ZMĚNU

O herečce je známo, že při studiích a v počátcích své kariéry vždycky ráda vymetala večírky a nebylo víkendu, který by netrávila v baru nebo hospodě. Svým velkým temperamentem byla pověstná. Jenže tehdy ještě nebyla v Česku jako herečka příliš známá.

Mluvilo se o ní jako o starší sestře té slavné Zuzany. Jí to ovšem nevadilo. Žila si v klidu a nikdo ji neotravoval ani se jí nepletl do života. V roce 2015 se toho pro ni ovšem dost změnilo. Začala totiž hrát pravidelně v českých kriminálních seriálech a stala se tak slavnou nejen na Slovensku, ale i v Česku.

Zatímco muži z ní byli vedle a předháněli se v tom, kdo u ní vyhraje a s kým půjde na večeři, české herečky ji nemohly vystát. Nejspíš proto, že jí záviděly. A aby také ne. Soňa to ale tak nebrala.

Byla to pro ni příjemná změna, neboť se pár let předtím musela starat především o rodinu, kvůli níž přestala chodit na večírky a stala se z ní spořádaná žena. Když však vycítila příležitost vyhodit si z kopýtka, údajně příliš dlouho neváhala.

To se ale nelíbilo jejímu muži. Byl zvyklý na to, že se Soňa stará o domácnost, o jejich společného syna i o něho samotného. To záhy skončilo.

ZA MUŽEM JEZDILA NA VÍKENDY

Herečka se totiž z pracovních důvodů přestěhovala do Prahy, kde trávila i většinu volného času a domů jezdila údajně jenom na víkendy. Nakonec se její muž smířil s tím, že ona je tím, kdo vydělává víc, a tak je zapotřebí se obětovat a nelpět na tom, aby zůstala doma.

Taková příležitost by se jí totiž už nemusela jen tak poštěstit. Jenže od té doby uplynulo už pět let a moc se toho nezměnilo. Norisová se postupně zabydlela tady a domů jezdila jenom na návštěvy. Tehdy se začalo spekulovat nad tím, zda tady náhodou nemá milence.

Dohromady ji dávali s kdekým. Ovšem sama herečka nikdy nic neřekla. Co se týče soukromého života, většinou je skoupá na slovo. A dobře ví proč. Až příliš lidí má zájem nakouknout do jejího soukromí, případně jí ho zničit.

UŠKODILA JÍ SESTRA?

Před pár měsíci se totiž říkalo, že někdo z jejích blízkých kolegů údajně vypustil do světa informaci, že měla románek s některým svým kolegou, ještě když natáčela seriál Policie Modrava. O pár týdnů později někdo přišel s informací, že tuto informaci vypustila její sestra Zuzana, aby sestře uškodila.

Nelíbí se jí totiž, že má Soňa víc práce než ona. Zuzana dostává jen menší role a v méně oblíbených seriálech, a její sestra naopak dostává ty velké role v nejsledovanějších seriálech. Mladší sestra té starší pořád nemůže zapomenout to, že ji kariérně přerostla. Nakonec se ale informace o tom, že by měla Soňa románek se svým kolegou, nepotvrdila.

POMLUVY SE JÍ ZASE NEVYHNULY

Letos Norisová tráví většinu času doma na Slovensku, nejen kvůli koronaviru, ale také proto, že tu natáčela dva seriály najednou. Domů se údajně vrátila na popud manžela, který jí měl dát ultimátum. Buď začne víc natáčet na Slovensku, nebo se jejich cesty rozejdou. O to však Soňa nestojí, nechce přijít o svou rodinu. Vždyť je to to nejcennější, co má.

Bohužel se ale pomluvám nevyhnula ani tentokrát.

RANDÍ SE ŽENÁČEM?

Zase za to může sestra? Jisté to není, protože i mezi slovenskými kolegy se najdou nepřejícní a zlí jedinci. A tak se opět nevyhnula pomluvám, které poukazují na to, že se spustila s někým z natáčecího štábu letos v létě.

Skoro to vypadá, jako by Norisová byla pořádná divoška. Jenže to všechno jsou jen nepodložené domněnky a spekulace bez jediného důkazu. A aby toho nebylo málo, v hereckých kuloárech se začalo povídat, že kolega, se kterým měla něco mít, má být ženatý a nedávno se měl dokonce stát otcem.

O koho však má jít, to se bohužel neví. Nebo se jeho jméno snad tají, neboť jde o někoho známého? Ať už to pravda je, či není, nejsmutnější je fakt, že jí přestávají věřit i její nejbližší. Ti, kteří by pro ni měli být oporou, se k ní obracejí zády.

POTŘEBUJE ČAS

Řeč je opět o sestře Zuzaně. S tou se poslední roky údajně střídavě hádají a zase usmiřují. Nyní mají mít období, kdy na sebe zase vzájemně štěkají a na veřejnosti podle všeho dělají, že se vůbec neznají. I za tuto rodinnou situaci zřejmě může muž.

Ač jde prý o konflikt už několik let starý, nyní nabyl na aktuálnosti ve chvíli, kdy se Zuzanina stará láska opět po více než dvou letech snažila dobýt srdce její starší sestry.

A Soňa měla s dotyčným mužem flirtovat jenom z toho důvodu, aby sestru trochu popíchla. A to se jí očividně podařilo. Norisová starší už má být ze všeho tak unavená, že přemýšlí nad tím, že by si dala načas od herectví pauzu.

Ještě než vypukla koronavirová krize, podle všeho se chtěla s rodinou alespoň na rok odstěhovat někam pryč, kde by si užívala klidu a přišla na jiné myšlenky. To teď ale nepřipadá v úvahu. A tak hledá nový plán, jak zachránit sebe i svoji rodinu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama