Rozhodla se dát manželovi úplnou svobodu

Zneužije Josef toho, jak moc mu Vendula důvěřuje?

Narození prvního společného potomka Venduly Pizingerové (48) a Josefa Pizingera (32) se nezadržitelně blíží. A je proto jasné, že aktivní život plný dobrodružství už s manželem naplno sdílet nemůže.

Také vás může zajímat ...

Pomoc od něj nežádá

Kdo by si ale myslel, že mu zakázala zdolávat hory a užívat si času stráveného v přírodě, ten by se šeredně pletl. „Věnuje věnuje věcem, které má rád. Já ho neomezuju svým těhotenstvím. Vlastně ani nevím, jestli bych vyšla někam do hor. Možná jo,“ dala mu úplnou svobodu. A je tak vidět, že je spojuje nejen láska, ale také velká důvěra.

Přestala ho hlídat

Ještě nedávno se totiž snažila Vendula s Josefem držet krok a doprovázela ho všude, kde to jen trochu šlo. Až si někteří skepticky mysleli, že ho chce hlídat na každém kroku, aby se jí náhodou nezapomněl s nějakou mladší dívkou.

S tím ale, ačkoli tak trochu nuceně, přestala. Vysokohorská turistika a časté nepohodlí během cestování totiž už pro Vendulu, která je v pokročilém stádiu těhotenství, jednoduše není vhodné. Nemůže se jí ale taková benevolence vymstít?

Co když si Josef zvykne na to, že ho manželka vůbec v ničem neomezuje natolik, že to bude praktikovat i poté, co se jim narodí dítě. Vendula je sice stále velmi silnou ženou, ovšem jistě by ani pro ni nebylo příjemné, kdyby veškerá péče o domácnost a dítě zůstala na ni.

Možná si tak svým rozhodnutím nijak manžela neomezovat, zadělala na pořádný problém, který bude v budoucnu jen těžko řešit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...