Rychtář útočí na Pomejeho: Jsi parazit!

Nemocný Jiří Pomeje (53) je na dně. Bojí se, že se mu vrátí rakovina, leží v nemocnici se zlomenou pánví a prochází si drsným rozchodem. To vše utápí v alkoholu a prášcích.

Někteří se ho snaží podržet a zachránit ho, aby nedopadl špatně, pak se tu najdou i tací, kteří se neštítí ničeho a uráží ho. Jako například Josef Rychtář (60), exmanžel zpěvačky Ivety Bartošové (†48). Právě on nazval nemocného Jiřího parazitem, protože prý všechny své manželky, včetně zesnulé Ivety obral o peníze a nechal se živit.

Také vás může zajímat ...

Iveta si prý kvůli Jiřímu, který byl jejím prvním manželem, měla v minulosti půjčit přes milion korun. „Svěřila mi, že jí měl z těch peněz Pomeje ukrást osm set tisíc korun. Dosvědčil mi to tehdy i Artur, který u toho byl,“ prásknul Rychtář. Peníze prý chtěl Jiří pro svého nemocného otce, ale dodnes je nevyužil.

Jak to všechno bylo doopravdy?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama