S cestováním má utrum

Porod Venduly Pizingerové (48) se nezadržitelně blíží. A s tím přichází různá doporučení, ale i zákazy, které od svého doktora dostává.

Nastávající maminka je přece jen v posledním trimestru a ten už skýtá nejedno riziko, ještě k tomu, když je jí 48 let. „Nesmím jezdit po D1, protože dlouhý cesty autem nejsou vůbec dobrý,“ svěřila se Vendula, která si ale jinak těhotenství užívá a navíc jí opravdu moc sluší.

Také vás může zajímat ...

Dokonce i když ji prý kamarádky strašily, že hodně přibere, nakonec ani k tomu nedošlo. „Mám nahoře asi sedm kilo,“ prozradila Vendula na začátku srpna.

Porod Pizingerové se nezadržitelně blíží.

S manželem Josefem Pizingerem (32) už se ale na miminka nemohou dočkat a jistě doufají, že porod a vše kolem něj proběhne v klidu a bez komplikací. Koneckonců, o jedno dítě už v minulosti Pizingerová přišla, když v pouhých pěti letech zemřela její dcera Klárka (†5).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...