S hlavou holou a hrdě vztyčenou!

Statečná a silná je herečka a zpěvačka Anna Slováčková. Její vleklý, opakovaný boj s rakovinou jsme díky smělé otevřenosti pacientky mohli sledovat téměř od samého počátku. Před čtyřmi lety si nahmátla v prsu bulku, která ještě zhoubná nebyla.

Pak se objevil nádor zhoubný. Anna si oholila hlavu, natáčela Ordinaci v růžové zahradě v paruce, mluvila o své nemoci otevřeně, byli jsme svědky stavu, kdy cítila naději, i tehdy, kdy si zoufala v depresích, protože se nemoc nechtěla vzdát. V září ale chemoterapie skončily a ona nyní opatrně může konstatovat, že zákeřnou chorobu porazila.

Také vás může zajímat ...

Boj za všechny

Dcera hudebníka Felixe Slováčka (77) a herečky Dády Patrasové (64) nečelila jen rakovině, ale také, což je zarážející a kruté, sprostým útokům lidí, kteří komentovali její informace svěřované sociální síti.

Zvrácení lidé existují a nezasluhují, aby jim soudný člověk přikládal váhu, ale když se začali obouvat do její rodiny, Anna Julie se stala lítou lvicí.

Je vítězem pomyslným, faktickým a morálním. Její boj byl i bojem za tisíce žen, které se ocitly, či někdy ocitnou, v podobné situaci. Fanoušci a porota vyhlašující cenu Czech Social Awards ji vyhlásili za jednu z nejinspirativnějších osob na sociálních sítích a dali jí cenu.

Je spousta lidí, kteří se označují za tzv. influencery. To jsou lidé, kteří ovlivňují uživatele internetu, většinou aby si kupovali komerční zboží, a za to si nechají dobře platit. Nezištná aktivita Aničky je v tomto směru zářnou výjimkou.

Stále vítězit!

Co čeká vyčerpanou, ale šťastnou herečku po vyhraném boji, ovšem ve stále špatné, umělcům nepřející, době? Se svou optimistickou povahou a silnou vůlí bude jistě čelit životním nástrahám i dále s nadhledem. Anna může začít nový, lepší život a i ten se v každém případě táhne lépe ve dvou.

A později ještě lépe ve třech… Teď konečně nastává čas, o němž tak dlouho snila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama