S kým si Brožová vyrazila na Korsiku?

Zdá se, že herečka, příležitostná zpěvačka a nová hvězda seriálu Modrý kód Kateřina Brožová (52) opět jednou chytila příležitost za pačesy.

Po rozchodu s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (51) zhruba rok v profesionálním i osobním životě „šlapala vodu“, teď se však zdá, že má ten správný vítr. Na jejím Instagramu se objevily záběry z dovolené na Korsice, jak v bílých plavečkách hupne do moře z lodi a potom krmí rybky jakousi oplatkou.

Také vás může zajímat ...

Vypadá navýsost spokojeně, takže to vypadá, že se jí povedlo urvat dalšího boháče, což bude patrně osoba, která ji na video natočila. Herečka záběry nedoprovodila žádným komentářem.

Má za sebou manželství s podnikatelem Zdeňkem Tomanem (58), s nímž má dceru Kateřinu (18), vztah s producentem Petrem Kovarčíkem (†61) a výše zmíněným televizním magnátem, abychom jmenovali ty dlouhodobější partnery.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...