Sbalil ji zadaný kolega?

Jako by celebrity zachvátila mánie aktů. Přidá se herečka KATEŘINA HRACHOVCOVÁ (45), která je ráda fotí, i do téhle vlny? Nebo chystá něco víc?

Šuškalo se o tom, že po rozchodu s manželem Janem Herčíkem (61), který si našel jinou, začala herečka randit se svým kolegou. Dlouho údajný románek dvojice skrývala, protože on byl zadaný a o pozornost rozhodně nestál.

Také vás může zajímat ...

Co předvede teď?

Jenže Kateřina není z těch, které by jen tak složily zbraně a čekaly, až si je někdo vybere. A je známo, že se velmi ráda odhaluje. Můžeme tedy očekávat, že brzy uvidíme její tělo opět spoře oděné? Teď se do aktů odvážily Eva Decastelo (41) a Simona Krainová (46). Že by se právě od nich nechala Kateřina zahanbit?

Zvlášť když má pořád postavu, kterou jí kdejaké ženy závidí, a muži na ní mohou oči nechat.

A právě tohle jí bylo osudné, protože jeden z herců byl nedávno údajně herečkou tak očarovaný, že ji pozval na večeři. A Hrachovcová prý ráda šla. Kdo má být oním šťastlivcem? Muž, jenž je svým výstředním chováním Kateřině velmi blízký a který má rád extrémy a lidi, kteří se nechovají tak jako většina ostatních.

Údajně si totiž velmi rozumí s hercem a oblíbeným bavičem Jakubem Kohákem (44). Ten má sice manželku a dvě děti, ale tentokrát ho Kateřinin smích i postava dostaly. Baví ho prý na ní její smysl pro humor a i to, že se ráda ironicky baví.

Rozbije rodinu?

Tohle už přitahovalo na Kateřině jejího hereckého parťáka Petra Čtvrtníčka (55). I v jeho případě se spekulovalo o tom, zda spolu ti dva nemají něco víc, než tvrdí. Často se spolu setkávali i mimo plac, manželské dvojice hráli v několika seriálech, třeba v Krejzových.

A právě i Čtvrtníček je vtipálek stejně jako Kohák, což Kateřinu určitě přitahuje také. Zvlášť poté, co její třináctileté manželství skočilo v nenávratnu, se určitě chtěla raději smát než utápět smutek v slzách.

A teď když se kolem ní muži zase začali točit, si může vybírat. Nebo má už vybráno a ráda by si toho pravého vybojovala i tou nejsilnější zbraní, kterou může nabídnout? Necháme se překvapit, zda jí útok vyjde.

A zda její odhalené fotky, které podle známých a kolegů už plánuje, dotyčného přesvědčí. Jedno je jisté, Kateřina je ve věku, kdy se na ni musejí všechny manželky dát pozor. Mnoho jejích vrstevníků je totiž už zadaných, takže bude muset zřejmě někoho rozvést, aby se mohla zadat.
Nebo je tu ještě další možnost – začne lovit v mladších vodách.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...