Seriálová Brenda pláče. Rakovina se vrátila!

Černovláska Shanen Doherty (48), kterou proslavila role Brendy v Beverly Hills 90210, bojuje bohužel s rakovinou ve čtvrtém, tedy posledním stadiu. Přesto neztrácí optimismus, a má dál plány do budoucna, i když dobře ví, že má na vše už málo času.

Také vás může zajímat ...

V těžkých chvílích jsou jí oporou její nejbližší – a právě na ně prý také myslela, když jí lékaři sdělili krutý ortel. „Cítím se jako zkamenělá, vyděšená k smrti. Moje máma je až neuvěřitelně silná lidská bytost.

Ale o svého manžela si dělám starosti,“ řekla Doherty, která následně propukla v pláč. Rakovina prsu ji postihla už před lety. Tehdy se sice vyléčila, ale nemoc se jí vrátila a před rokem bohužel ještě jednou.

S pravdou vyšla ven až nyní, soudí se totiž s pojišťovací společností ohledně náhrady škody za poškození hereččina domu při požárech Woolsey, které řádily v Los Angeles v roce 2018.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...