Sexy provokatérka s věkem ztrácí stud

Závěs toho rozhodně moc nezakryl. Heidi Klum (47) pro svého nového manžela, zpěváka a kolouška Tomyho Kaulitze(31), přitažlivost evidentně neztrácí.

Velmi rád ji fotí v nejrůznějších pózách a denních či nočních hodinách. Aby se mohl pochlubit pokladem, co si doma hýčká, nezdráhá se ji zveřejnit na sociálních sítích ani polonahou.

Také vás může zajímat ...

A když pikantní fotografie nezveřejní on, modelka se vždy ráda připomene! Poslední fotku, kterou sdíleli na Instagramu, spolu manželé vytvořili ve své vile.

Její třetí muž je do ní blázen!

Hlavní roli na ní má Heidi a průhledný závěs. Zdá se, že její kytarista ze své ženy nespustí oči ani na chvíli. Heidi se odhalovat opravdu nestydí.

Naposledy takhle pózovala v roce 2017 pro známého fotografa Rankina. Ve spolupráci s ním vznikla kniha s jejími akty. Přiznala, že je po čtyřech porodech rozhodně sebevědomější, než byla ve dvaceti.

„Když jsem byla mladší, víc jsem se styděla. Ale vyrostla jsem z toho. Ženská těla by se měla oslavovat v každém věku,“ říká.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...