Simona Postlerová: Proč matku nemůže vystát?

Někdy mě zamrzí, že máma zachází až příliš daleko

Kdyby si SIMONA POSTLEROVÁ (52) měla vybrat mezi maminkou a tatínkem, zřejmě by neváhala. Nedávno totiž prozradila, jak obrovské starosti měla s maminkou.

Co ji mrzí na mamince?

Zatímco tatínek se k ní choval velmi láskyplně a ke všem jejím kolegům a přátelům choval úctu, o její mamince JANĚ (74) se to samé říct nedá. Prý často a ráda kritizuje moderátory zpráv, sportovní komentátory i herce. „Někdy mě zamrzí, že máma zachází až příliš daleko,“ postěžovala si.

Jana Postlerová

Také vás může zajímat ...

Jenom kritizuje a nepochválí?

Postlerová starší prý ráda hodnotí lidi bez toho, aniž by je pořádně znala. Vždy se za svou matku musí omlouvat a vůbec jí při tom není dobře. Proč se tak Postlerová chová, ale herečka netuší. Zřejmě to bude už tak trochu profesní deformace.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...