Skončí krize rozvodem?

Rozvod na spadnutí? ROMAN VOJTEK (47) a jeho žena PETRA VRASPÍROVÁ (32) prožívají velkou krizi. A je otázka, zdali ji zvládnou překonat.

Utíká pro pomoc ke svým kamarádkám? Petra Vraspírová (32) svému manželovi dala podle jejích známých hned několik šancí na to, aby své chování vůči ní změnil. Bohužel to ale k ničemu nevedlo. Jejich společní kolegové tvrdí, že se k ní Roman Vojtek (47) chová čím dál hůř.

Také vás může zajímat ...

Někteří z jejich známých se prý dokonce nechali slyšet, že vše zašlo až tak daleko, že se od manžela Petra musela načas odstěhovat.

Nechce nic ponechat náhodě

Potvrdila to také jedna z jejích nejbližších přítelkyň. Spor se mezi nimi údajně rozhořel poté, co svedli divokou hádku o jejich společné budoucnosti. Zatímco Petra by si podle všeho přála co nejdříve počít, Roman o dalším potomkovi nechce ani slyšet. Z předchozího manželství už má Roman dvě děti, Benedikta (4) a Editu (9).

Proto se mu nechce pouštět do výchovy dalšího dítěte, když mu ještě neodrostly ani ty dvě, co má. Jenže Petře léta přibývají a rozhodně nechce vše nechávat napospas osudu nebo snad na poslední chvíli.

Proto touží po tom, aby už na dítěti začali pracovat.

Je to holka od rány

Vojtek je prý ale toho názoru, že oba ještě mají času dost a že je zapotřebí, aby nejdříve trochu povyrostli Benedikt s Editkou, aby si mohli svého tatínka ještě pár let užívat bez toho, aniž by se o něj museli dělit s jiným, nevlastním sourozencem.

To se ale Petře nelíbí. A tak jsou u nich prý hádky na denním pořádku, a dokonce čím dál ostřejší. Petra je sice podle kamarádek holkou od rány a ženou, kterou hned tak něco nerozhodí, avšak tyto manželské rozepře ji začínají vysilovat.

Proto se prý také rozhodla, že si dají s manželem načas pauzu. Ale tak, aby se nikdo nedozvěděl, jaké problémy je aktuálně trápí. Proto se na veřejnosti i před přáteli chovají, jako by se nic nestalo, a dokonce stále všude chodí spolu.Roman by pro svou ženu udělal první poslední. Miluje ji a chová se k ní jako ke své princezně, ale někdy to prý dost přehání.

Je příliš majetnický?

Petra si prý nemůže ani vyjet s kamarádkami na dovolenou bez toho, aniž by jí každou hodinu nepsal. Potřebuje vědět o každém jejím kroku. Kde je a s kým je, a to Petře také dost vadí. Je to nezávislá žena, která nemá ráda, když ji někdo svazuje nesmyslnými pravidly. A od manželství prý nečekala to, že by ji měl manžel diktovat, co má a nemá dělat.

Nedávno byla dokonce herečka spatřena ve společnosti cizího muže. Informovala o tom jedna z jejích fanynek. Prý šlo o jejího dlouholetého kamaráda, se kterým se zná od školních let. Když se to ale Roman dozvěděl, údajně zuřil tak, až ho museli jeho přátelé uklidňovat.

I když se na první pohled tváří mile, opak prý někdy bývá pravda a i on se umí projevit tak, až se ho skoro všichni bojí. Někteří z jejich přátel si myslí, že už se jim tuto krizi zažehnat nepodaří. Zjistili, že jsou každý úplně jiný.

Další z jejich kamarádů si ale myslí pravý opak. Hádky jsou prý důkazem jejich lásky. Nikdo nevěří tomu, že by Petra manžela opustila. Záleží ale na tom, jaké kompromisy se jim podaří udělat. Zatím to prý vypadá, že Vojtek chce, aby bylo vždy po jeho.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...