Skončí osamělá a na dně?

Vždy se zdálo, že díky zdravému životnímu stylu je IVANA JIREŠOVÁ (42) vyrovnaná. Teď ale trochu nečekaně přiznala, že realita je na hony vzdálená tomu, co si o ní ostatní myslí. Co herečku tak trápí?

Má práci, která jí vynáší nemalé peníze, kromě toho se už několik let věnuje józe, která jí zase přináší vyrovnanost a také pohodu, k tomu všemu má krásnou zdravou dceru a nemusí se rozhodně strachovat, co s ní bude dál.

Také vás může zajímat ...

Teď to ale vypadá, že ani tohle Ivaně Jirešové (42) nestačí. Kvůli karanténě totiž začala prožívat stavy úzkosti!

Poslední dobou se jí nedaří

Ovšem to, že se tváří, jako kdyby ji nic na světě nedokázalo rozhodit, neznamená, že tomu tak ve skutečnosti opravdu je. Není tajemstvím,
že Ivana to momentálně nemá ani trochu lehké.

Vztah s dcerou Sofi nkou (14) není tak ideální, jako bývával. Dcera se jí dostala do puberty, a jak už jsme několikrát informovali, společnou řeč teď obě nacházejí jen velmi těžko.

Slavné to ale není ani s hereččinými vztahy. Před pár měsíci se rozešla s přítelem, podnikatelem Milanem Štědrou (36), se kterým strávila rok života. Pak jí měl do cesty vstoupit Muž roku Jiří Kmoníček (25). Ovšem ani s tím to bohužel nedopadlo. A tak zůstala sama jako kůl v plotě.

Karanténa jí otevřela oči

Stejně jako většina jejích kolegů i ona měla v karanténě konečně čas přemýšlet. Natáčet nemohla a veškeré pracovní povinnosti také musely jít stranou. A Ivana, která je zvyklá být stále mezi lidmi, se najednou ocitla úplně sama, jen se svými myšlenkami.

Dokonce i její dcera trávila nouzový čas raději se svým otcem Ondřejem Höppnerem (54). Jirešové v této nelehké době také došlo, že život, který teď vede, se jí ani trochu nelíbí a že se zkrátka nutně potřebuje o někoho starat.

Bohužel ale zjistila, že není tak úplně o koho. Dcera o ni nejeví zájem a muži zřejmě také ne. A vypadá to, že jí přestala pomáhat i její milovaná jóga a meditace.

Problémy se začínají stupňovat

Ačkoli se Ivana netají tím, že na dobrém víně si vždy ráda pochutná, nyní přiznala, že ho možná v poslední době konzumuje víc, než je zdrávo. Dostavily se u ní snad deprese ze samoty, kvůli kterým sahá po láhvi stále častěji? I to je možné.

Nebyla by první ani poslední, které se něco podobného stalo. Měla by si ale uvědomit, že alkohol v tomto případě rozhodně není žádným řešením. Stačí se jen podívat na některé její kolegyně, které tomuto démonovi propadly. Chtěla by snad, aby se jí stalo něco podobného?

Měla by vyhledat pomoc

Rozhodně nikdo nechce zůstat po zbytek života úplně sám. Je to sice frustrující, ale všechno se dá napravit. A vzhledem k tomu, že má Jirešová očividně problém, měla by ho začít co nejdříve řešit, jinak může o hodně přijít

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...