Skončí tenhle veřejný skandál tragédií?   

Je to už tři čtvrtě roku, co slovenská zpěvačka Dara Rolins (45) v lednu nečekaně oznámila konec vztahu s rapperem Patrikem Rytmusem Vrbovským (41). Jenže na první pohled přátelský rozchod vystřídaly sprosté urážky a vzájemné výčitky. Kdo zasadí poslední ránu?

Nebude mít klid

Také vás může zajímat ...

Přesně to si asi říká zpěvačka Dara Rolins (45) po tom, co poslala po sedmi letech k vodě svého přítele rappera Patrika Rytmuse Vrbovského (41). Původně si totiž šokující rozchod představovala asi úplně jinak. Jenže Patrik si už po dvou měsících našem novou lásku moderátorku Jasmínu Alagač (29) a svou bývalku se rozhodl úplně vymazat ze svého života.

A právě s tím se Dara nemůže smířit. Kromě veškerých společných fotek ze svých sociálních sítí si teď dovolil dokonce smazat zamilovanou písničku, kterou jí před časem k výročí jejich seznámení věnoval. A to už byla pro popovou hvězdu příliš. „To mi ani neříkejte, to mi úplně ničí iluze, které mi zůstali.

Nechci o tom ani slyšet, ani vědět, protože mi to přijde, sorry, trapné a smutné,“ byla její první reakce. „Na ten pocit, když jsem si ji poprvé pustila, nechci zapomenout. I díky těmto emocím vím, co znamená milovat.

Tohle je vlastně dalším důkazem, jak moc jsou lidé odlišní už v těchto základních životních principech,“ rýpla si nakonec na jeho adresu.

Nejvíc jí vadilo, že chce ukazovat jejich lásku na odiv. Ona chtěla klid.

Maže si ji ze života

Ona naopak do teď dává na svoje profily obrázky, kde vypadali jako bezchybná rodinka. Na nějaké přátelství to tedy do budoucna rozhodně nevypadá. Chtěla po něm snad vymazání celé jeho minulosti sama Jasmina nebo to je z Patrikovi hlavy? A jeho reakce? Ta na sebe samozřejmě nenechala dlouho čekat. „Daro, k čemu je to dobré? Nech nás už s mojí láskou Jasminou žít. Co od nás chceš?

Nevěřím, že bys to dělala, kdybys měla nového chlapa. Není to normální,“ pustil se do své bývalky Patrik, podle kterého hraje jenom na city osamělým matkám. Pravdou, proč šli podle Dary od sebe, bylo prý to, že zatímco on chtěl jejich soukromí neustále ventilovat, ona ho s ostatními lidmi sdílet nechtěla.

Ani jednomu teď ale nevadí, že se jejich bývalý i současný vztah propírá všude možně.

Neustálé pozornosti si teď užívá rapper s mladou přítelkyní. Přijde další jobovka?

Přijde ex s další ránou?

Známý drsňák má navíc v rukávu ještě několik trumfů, které může kdykoli vytáhnout. V pozici chlapa může třeba hned dnes požádat svou milovanou Jasminu o ruku a co nevidět si ji skutečně vzít. Páreček se navíc netají tím, že se chtějí co nevidět pokusit o miminko. Tím spíš, že Jasminy sestra taky čeká potomka, takže tmavovlasá kráska nebude chtít být pozadu.

A na všechno se už začínají náležitě chystat. „Zatím bydlíme v bytě, ale zařizujeme si nový dům, který koupil Patrik.

Byl to první, na který jsme se šli podívat, a za hodinu byl náš, Patrik si sedl ke stolu a po chvilce prohlásil: Tohle je ono, tady budeme žít,“ rozplývá se nad svým miláčkem, i když sáhnout po prvním hnízdečku lásky je od něho trochu krátkozraké a může toho do budoucna hodně litovat. Toho si všimla i sama Dara. „Od začátku mu nový vztah přeju.

A to, že z toho Patrikovi možná lehce hráblo, a že má pocit, že musí vymazat a zapomenout všechno, co se stalo předtím, to je jiná věc. Přiznám se, že v jeden moment mě to i zamrzelo. Přišlo mi to zbytečné,“ svěřila se nakonec.

Může za její sentimentální náladu opravdu to, že od Patrika neměla vážnou známost, jen náhodné milence?

Tohohle svalovce asi Patrik těžko rozdýchával.

Dara má na výběr

O případné partnery prý blonďatá rebelka nouzi jako celebrita nemá. „Ke mně domů jezdí spousta lidí a jsou mezi nimi i muži. Zatím vedle mě není chlap, kterého bych chtěla představit veřejnosti jako svého partnera. Ale tím nechci říct, že jsem sama,“ chlubí se. A po takové děsivé zkušenosti asi není divu.

Nedávno to ale vypadalo, že se přeci jenom někdo z jejího okolí rýsuje, když uveřejnila fotku s načesaným mladíkem. Ten je ale podle informací spíš jejím kamarádem Rasťou Matysem a ke všemu mu ženy vůbec nic neříkají. Se sexy fotbalistou z jejího posledního klipu Davidem Mezsarosem (29) jí to podle všeho taky neklaplo. Jenže i dcerka Laura (10) touží zase po nějakém strejdovi.

„Určitě už někde existuje, už někde na mě číhá. Má hlavní zásada je nehledat. Protože v případě, že budu hledat, stoprocentně vím, že žádného nepotkám,“ uvažuje nahlas. Štěstí jí ale prý neschází.

Zůstane nakonec sama?

Milencům rozhodně má co nabídnout.

Snaží se přesvědčit hlavně sebe nebo své okolí?

Útěchou pro Daru může být také to, že se za ní po záplavě Patrikových drsných reakcí postavilo hodně dalších známých osobností. Jejich kolegyň a kamarádů. Což zjevně její ex nese špatně, a proto se musí neustále veřejně obhajovat. „Víte, proč jsem vše vymazal? Protože jste přemotivovaní mou minulostí. Takže vám to jen usnadňuju, abyste z toho nechytali záchvaty,“ začal opět útočit.

A přesně tohle jsou ty chvíle, kdy Dara nechápe, kam se poděl její bývalý přítel se všemi svými zásadami a vyznáními. Ona sama by prý něčeho takového nebyla nikdy schopná. „Kdybych popřela minulost, svoje emoce, lásky popřela bych sebe a každé další slovo, které jsem kdy vypustila z pusy.

A bála bych se, že i všechny další vyznání a služby, které vypustím a dám komukoli jinému, ztratí tím pádem na váze,“ nechala se slyšet slovenská stár.

Vypadá to tak, že jedna z největších rozchodových tahanic ještě zdaleka neskončila!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...