Skrývá něco před vlastní manželkou?

Ve velkém strachu žije už nějakou dobu muzikant Michal David (58). Před časem se k němu totiž vloupali lupiči. Podařilo se jim prý vylézt přes balkon do jeho domu, vypáčit dveře a následně doslova vytrhnout ze zdi hned dva trezory.

Také vás může zajímat ...

Není tak divu, že se Michal rozhodl své cennosti přesunout do bezpečnostní schránky. Otázkou je, zda k ní má přístup i jeho manželka Marcela (58), a nebo si do ní ukryje i něco před ní. Každopádně je jisté, že doma mít cokoli, co má nějakou větší hodnotu, už nebude.

A pokud ho tak někdy v budoucnu ještě někdo vykrade, nebude ho to až tolik trápit. Pocit bezpečí a klidu mu už ale po takto zdrcující zkušenosti asi nikdo jen tak nevrátí..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama