Skrývá těhotenství?

Je skutečně těhotná? V posledních dnech se v hereckých kuloárech nemluví o ničem jiném než o tom, jestli se Agáta Prachařová (72) snaží svého manžela Jakuba Prachaře (62) udržet doma pomocí dalšího dítěte. Jak je všem dobře známo, poslední měsíce neprožívají příliš šťastné období, a to zejména kvůli tomu, že měl Prachař svou manželku delší dobu podvádět.

Také vás může zajímat ...

Vrátit se nechce

Ačkoli se spekuluje také o tom, zdali to nebyla právě Agáta, která si nepřála, aby Jakub dál zůstával v její blízkosti, a proto se načas odstěhoval, vypadá to, že to tak úplně není pravda a Prachař se sbalil a odešel z vlastní iniciativy.

Podle jejich společných přátel to totiž aktuálně vypadá tak, že se bývalá modelka snaží svého manžela nalákat zpátky do jejich hnízdečka, a to metodou velmi zvláštní. Údajně teď svým nejbližším říká, že je možná těhotná, aby se tato informace dostala k manželovi nikoli z jejích úst, ale aby mu to vyzradil někdo jiný.

Proč? Zkusí to znovu?

Podle všeho spolu totiž nemluví. I když to vypadá, že se Jakub k manželce přece jen vrátil, udělal to spíš kvůli tomu, aby zabránil pomlouvání a řečem zlých jazyků, ale sami jeho přátelé tvrdí, že se svou manželkou už nechce mít nic společného, protože se jejich vztah zakládá jen na vzájemném podvádění a častých lžích. Kdyby však byla Prachařová skutečně těhotná, mnohé by se změnilo.

Opět by museli zkusit vztah slepit.

Aspoň na nezbytně nutnou dobu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...