Smutná Skořepová: Její majetek chátrá!

Už osmnáct měsíců je upoutaná na lůžku. Zdravotní stav herečky Luby Skořepové (93, která leží už přes rok v pražské léčebně, se bohužel den ode dne zhoršuje. Mezitím chátrá i její milovaná chalupa. Všude jsou pavučiny, rozpadá se střecha a dokonce se ve zdi nachází i několik trhlin.

Jistě by dala cokoliv za to, aby se mohla jet na svou chalupu u Železného Brodu podívat. O její chalupu se totiž nemá kdo postarat, a tak rychle chátrá. „Když jsem se na chalupu jela poprvé podívat, vzala jsem s sebou jasnovidku, která vycítila, jaká pozitivní energie je pod zemí.

Chaloupka jako z pohádky se mi hned zalíbila, ačkoliv v té době byla na spadnutí,“ prozradila Skořepová před třemi lety. Vlastníma rukama ji ale dokázala dát do pořádku a tak tu trávila většinu volného času.

Také vás může zajímat ...

Teď se ale z chalupy opět stává ruina a není vůbec jisté, jestli se na ni ještě někdy alespoň jednou herečka podívá. Bez cizí pomoci se už vůbec neobejde a možná že už si ani nepamatuje, že vůbec nějakou chalupu měla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...