Šok! Promluvila o nevěrách!

Krest vin Petra Jandy a Petry Janu - Mount Steak Restaurant

Stále okouzlující Petra Černocká (69) se nijak netají tím, že první manželství s Janem Vaculíkem (72) ztroskotalo hlavně na tom, že si byli navzájem nevěrní. Volný vztah prý zkrátka není možný a dříve či později skončí.

Také vás může zajímat ...

Proto si v druhém manželství s Jiřím Pracným (65) dává dobrý pozor. „Mám to zařízené tak, že nemůžu být nevěrná,“ šokuje zpěvačka a dodává, že pro sichr má její manžel přístup nejen k jejímu mobilu ale i k mailu, aby to hlídal.

Jako by se snad Černocká obávala, že by mohla zhřešit. Ve skutečnosti ale prý žádné zaječí úmysly nemá, naopak. Nikdy už nechce zažít prázdnotu, která přišla po prvním rozvodu, a proto seká latinu..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...