Stala se herečkou díky exmilenci?

Herečka Barbora Jánová (31), která hraje ve Slunečné zlou sestru Sylvu Popelkovou, pracovala po maturitě jako úřednice v oblasti sociálních služeb. Až její někdejší přítel, herec a režisér Jiří Mádl (33), ji přesvědčil, ať se věnuje naplno herectví.

Také vás může zajímat ...

Vystudovala tedy Vyšší odbornou školu hereckou a mezinárodní herecké zkušenosti sbírala v Los Angeles a New Yorku, kam se za splněním svého snu vypravila.

Exmilenec Jiří Mádl

„Třeba studium v Los Angeles bylo zaměřené na zvýšení hereckého sebevědomí. Ale Amerika je celkově taková, že tlačí na to, aby lidé byli sebevědomí. Opravdu mi tam zmizely nějaké bloky a sebevědomí šlo nahoru. Člověk objeví sám sebe, začne se mít rád a zbaví se traumat z dětství,“ říká o zúročení cest Jánová.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...