Stanislav Zindulka: Zapomněl, kolik mu je let?

Jeden z představitelů nejstarší české herecké generace Stanislav Zindulka (86) je stále hodně aktivní. Hraje divadlo, točí filmy a k tomu se účastní besed, nebo zájezdů. Jeho tělo jeho pracovní nasazení nezvládlo a skončil v nemocnici! Herec sice důvody nechce zveřejňovat, ale mluví se o tom, že se mělo jednat o potíže se srdcem.

Také vás může zajímat ...

„Mám rád svůj život, pořád pracují,“ tvrdí Stanislav, ovšem úplně pravda to nebude. Kdyby totiž svůj živo rád měl, tak by se začal šetřit a nevystavoval se riziku. Dostal proto od lékařů pokyn, aby si uvědomil, jaké že datum narození má napsané v občance.

Tak snad vše brzy přehodnotí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...