Štefan Margita: ODJEL UPROSTŘED KONCERTU

Rychle mu došla trpělivost

Nestává se často, aby se takhle rozčilil

Tak to tu ještě nebylo. Slovenská operní hvězda ŠTEFAN MARGITA (61) sice patří k permanentně naloženým umělcům, které hned tak něco nerozhází, ale když jde o práci, a především pak o hudbu, tak se dokáže rozpálit doběla. Stalo se tak na nedávném koncertě v pražské Lucerně nazvaném „Slovenští muži vrací úder“.

Margita na něm měl s dalšími interprety zpívat několik svých písní.

Odmítl s nimi hrát

Hned po první skladbě se ale sebral a naprosto rozčílený odjel pryč. „Šlo o to, že orchestr nebyl absolutně připravený a nehrál píseň tak, jak měl,“ vysvětlil později pěvec své jednání. Na vině prý byla nepřipravenost orchestru, za což mohla produkce a pořadatel akce. Ti se od tohoto obvinění ale distancují. „Samozřejmě že je to jejich vina.

Také vás může zajímat ...

Produkce zajišťovala orchestr!“ trval si na svém Margita, který si jel až domů pro vlastní hudbu. „S těmi hudebníky jsem odmítl vystupovat.

Tohle jsem ještě nezažil,“ uzavřel naštvaný Margita.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...