Stěhuje si k sobě nového chlapa?

Hlavní hrdinka seriálu Slunečná, EVA BUREŠOVÁ (27) chystá ve svém životě zřejmě velké změny. Díky seriálu je nejspíš finančně za vodou a konečně se mohla osamostatnit. Se synem si pořídili nový byt a možná nastává zlom i v lásce.

Netají se tím, že na své kariéře tvrdě dře, aby dopřála sobě i svému synovi jen to nejlepší. Herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) hraje v úspěšném seriálu Slunečná hlavní roli, a tím pádem získává každý měsíc pohádkové honoráře.

Také vás může zajímat ...

Na druhou stranu, musela kvůli tomu také něco obětovat. Každý měsíc má víc než patnáct natáčecích dní a většinou se točí dlouho do noci. K tomu má také další projekty a čas, který by měla mít jen a jen pro milovaného syna Nathaniela (3) tak musela z větší části oželet.

Eva prý ještě donedávna bydlela pod jednou střechou se svou maminkou, která svého vnoučka vždy ochotně pohlídala. Teď je ale všechno jinak.

Má za sebou velké stěhování

Je to totiž sotva pár dnů, co Burešová ohlásila velký krok. Pochlubila se zbrusu novým bydlením. Se synem se přestěhovali konečně „do vlastního“ a oba z toho byli štěstím bez sebe. „Nový domov. Dnes jsme si vyzvedli klíče od našeho nového domova.

Měla jsem takovou radost, když jsem tento byt našla. Každý den přemýšlím, jak si to tam s poťouchlem zařídíme, ať se máme hezky a ať cítíme domov,“ svěřila se radostně svým fanouškům na sociálních sítích.

Teď už jen stačí si ho pěkně zařídit a začít tak novou životní etapu, která by pro ni byla konečně šťastnější.

Proč najednou taková změna?

Mnohé ale překvapilo, že Burešová dokázala přestřihnout pupeční šňůru, která ji s matkou spojovala. Není to totiž tak moc dávno, co se přiznala, že si společné soužití nemůže vynachválit. Vždycky prý toužila po velké rodině, která bude žít pod jednou střechou a takhle se jí to vlastně i tak trochu splnilo.

Hlavním důvodem byla ale jistě praktičnost. Když Burešová potřebovala odjet do práce, maminka si jenom Nathánka přebrala a bylo to. Nyní budou muset probíhat složité předávky, které je připraví o mnoho času a také asi nervů.

Proč se najednou Eva rozhodla se tohoto komfortu vzdát? Možná se do bytu nepřestěhovala jen kvůli sobě a synovi, ale stojí za tím i někdo třetí.

O vztazích příliš nemluví

Od doby, co se rozešla s tanečníkem Matyášem Adamcem (20), o svém milostném životě na veřejnosti moc nemluví. Snaží se si vše střežit a tvrdí, že prioritou pro ni je teď syn a její kariéra. Proslýchá se však, že oblíbenou herečku už nemá objímat samota.

Údajně se totiž sblížila s šéfkuchařem Přemkem Forejtem (33). Setkali se v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde byl slavný kuchař hostující porotcem. Zasedl za stůl přímo vedle Evy, které se podle jejích pohledů hodně zalíbil.

Je ale Přemek skutečně ten, který by si získal její srdce? Rozhodně není nic vyloučeno. V poslední době vypadá herečka šťastněji než kdy dřív. Podle některých svých kolegů si toho opravdu nelze nevšimnout. Vztah s Forejtem sice není oficiálně potvrzený, ale jedna věc je téměř jistá.

Celá doslova září

V jejím životě se událo něco, co jí dodalo další energii do života, a takové divy dokáže většinou jedině láska. Kdo je tedy její pan Tajemný? Ani její blízcí kamarádi údajně nemají ponětí, kdo by mohl být Eviným novým přítelem.

Sama Burešová to nejspíš bude držet pod pokličkou tak dlouho, jak jen to půjde. S médii má už dost svých zkušeností, a tak se jistě bude své soukromí o to víc chránit. Diváci Slunečné ji pořád spojují s Markem Lamborou (25) a ona už raději o milostném životě mlčí.

Bude jí pomáhat?

Možná na ni se stěhováním naléhal právě její utajovaný partner. Tomu se asi příliš nechtělo žít pod jednou střechou se svou „tchyní“. Bude jí ale přítel se vším pomáhat? Přece jen je časově velmi vytížená, a pokud je její novou láskou někdo ze světa showbyznysu, budou to mít dost složité.

Pravděpodobně bude muset tak či tak s hlídáním vypomáhat Evina maminka, jinak to bude pro herečku nejspíš velmi stresující. Necháme se překvapit, co všechno Burešové její nový životní start přinese.

Nové bydlení a s ním zřejmě i nový muž, to je pěkný začátek, tak snad to bude v podobném duchu pokračovat a nepřijde zase jenom jedno velké zklamání.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama