Svatba v nedohlednu

Milostný život moderátorky Kristiny Kloubkové (43) připomíná trochu horskou dráhu.

Také vás může zajímat ...

A přestože je se svým staronovým partnerem, tanečníkem Václavem Kunešem (45), sestěhovaná v jedné domácnosti, moc dobře ví, že jejich vztah čeká ještě spousta překážek. „Jsem ráda, že jsem ho potkala, byť ta cesta nebyla jen procházka růžovým sadem a určitě nás čeká ještě spousta zajímavých roklin, můžu-li to tak říct,“ přiznává Kristina a naráží tak na fakt, že jednou už se s Václavem na čas rozešli.

Ve společnosti jim to vždy sluší, možná si ale souzeni nejsou.

Někteří z jejích fanoušků, tak slepovanému vztahu nedávají moc šancí na šťastný konec. A Kloubková sama, jako by si nebyla budoucností úplně jistá. Možná v ní pořád zůstává pachuť toho, že ji její vyvolený dokázal zradit. A tak místo toho, aby v zamilovanosti snila o svatbě, zůstává raději nohama na zemi. Dobře už totiž ví, že stát se může cokoliv.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama