Svůdná dračice tají mladšího chlapa!

Když ohnivá slovenská herečka Táňa Pauhofová (36), hvězda seriálu Milenky, jako mladá dívka toužila po opravdové lásce, žádný muž o ni neměl zájem. Teď když se z ní stala svůdná dračice, přestala mít o chlapy zase zájem ona. Její dospívání nebyla nikdy procházka růžovou zahradou a cítila se prý strašně ošklivá.

„Rozhodně jsem nebyla typem dívky, o kterou mají kluci zájem,“ posteskla si Pauhofová. K tomuto neblahému sebepodceňování dohnala především přísná výchova rodičů. A protože se jí kluci vysmívali nebo se jí přinejmenším nevšímali, na svou obranu se stylizovala do jednoho z nich.

Také vás může zajímat ...

„Vypadala jsem jako takový zanedbaný vagabund, i jak jsem se oblékala,“ řekla herečka, kterou celá situace psychicky poznamenala.

Už jim moc nevěří

A i když ze své domnělé ošklivosti nakonec vyrostla do sexy krasavice, pořád si v sobě podle všeho nese stigma, že se na muže nelze spolehnout a nedá se jim důvěřovat, protože vás mohou kdykoli citově zranit.

„Zjistila jsem, že mě žádný partner, žádný vztah sám o sobě nemůže udělat šťastnou, to mohu dokázat jen já sama,“ nechala se slyšet s tím, že od té doby, co u mužů štěstí nehledá, se jí žije mnohem lépe. Štěstí totiž nakonec našla hluboko ve svém srdci, a tak jí ho nemůže jen tak někdo vzít.

Takže ani když přišla o svou osudovou lásku, slovenského herce Tomáše Maštalíra (42), psychicky se nezhroutila.

A to spolu byli dlouhých osm let.

Často však na něj vzpomíná, protože nevěří, že by něco podobného ještě zažila. A to navzdory tomu, že už nějakou dobu randí s o deset let mladším hercem Jonatánem Pastirčákem (25). „Osudový vztah je v životě většinou jen jeden a já ten svůj žila dlouhých osm let.

Už spolu sice nejsme, ale díky tomu dobře vím, co je to fatální láska, a jsem vděčná, že jsem ji mohla poznat,“ přiznala.

Vyjde to tentokrát?

Pastirčák působí ve Slovenském národním divadle jako zvukový technik a skládá hudbu k představení Antigona, kde herečka hraje. Táňa si své soukromí velice střeží, a tak to musel být Jonatán, který vše potvrdil. „Ano, miluji Táňu P.,“ přiznal mladík. Mezi herečkou a skladatelem je jedenáctiletý věkový rozdíl, ale ani jednomu to nevadí. Proč také.

Zatím není jasné, zda jde o románek, nebo lásku na celý život.Táňa o novém milenci totiž stále mlčí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...