Drsné tajemství jeho rozchodu

Herec Vladimír Polívka (33), který v současnosti hraje v seriálu Slunečná o svém soukromí nerad mluví.

Možná proto, že se snaží skrýt drsné tajemství! Asi nikdo by se nechtěl chlubit tím, že ho fyzicky napadl jeho partner. A právě k tomu se přiznala jeho bývala přítelkyně, herečka Karolína Krézlová (33). „Bylo to při rozchodu.

Také vás může zajímat ...

Nejsem na to pyšná, ale myslím, že je třeba i o takových věcech mluvit. Pochopit, co člověka k takovému jednání přivede,“ snažila se Krézlová svoje chování ospravedlnit.

Jenže fyzické násilí se asi jen tak omluvit nedá. Někteří z řad hercových fanoušků se tak začínají ptát, jestli to byl jen ojedinělý incident, nebo bylo napadání běžnou součástí jejich vztahu? Pokud by tomu tak skutečně bylo, není divu, že Vladimír v takovém vztahu nedokázal vydržet.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama