Tají milostný románek s kolegou?

S manželem jim to doma údajně příliš neklape. Moderátorka GABRIELA LAŠKOVÁ (29) si prý s manželem FILIPEM LAŠKEM (30) prochází krizí. Náladu jí prý vždy zlepší kolega!

Zdá se, že každý řeší manželskou krizi jinak. Moderátorka Gabriela Lašková (29) se prý problémy s manželem Filipem Laškem (30) snažila vyřešit, ale přijde jí, že to zřejmě nikam nevede. Vždy prý skončí jen u hádky.

Také vás může zajímat ...

Jejich krize je prý převážně kvůli tomu, že si na sebe zkrátka neumějí udělat čas. Filip je neustále v práci a i Gábina má nějaké pracovní povinnosti. Když má volno, věnuje se synovi Benediktovi (1), který je pro ni prý nejdůležitější.

Občas se jí prý zdá, že manžel na malého tak trochu žárlí, což jí prý přijde směšné. Doma má Gabriela tím pádem docela dusno, a tak si chce dobrou náladu udržet alespoň v práci. Velkoryse jí v tom prý pomáhá její moderátorský kolega Matěj Misař (27), který je shodou okolností zrovna po rozchodu.

Neustálý smích a šepot

Tím pádem dává údajně Gábině na situaci tak trochu jiný pohled. Pohled svobodného nezávislého muže, který si rád užívá života. Zdá se, že Gabriele se to zalíbilo, a s Matějem si údajně rozumí čím dál tím víc. Když spolu natáčejí, prý si často něco šeptají a pak se tomu hlasitě smějí. To se prý opakuje klidně i několikrát za sebou.

Kdyby prý členové štábu nevěděli, že je Lašková vdaná, mysleli by si, že spolu kolegové flirtují.

Ráda s ním flirtuje

Na Matějovi i na Gabriele je údajně vidět, že si navzájem nejsou lhostejní. Oni tvrdí, že jsou jen velmi dobří kamarádi, ale jiskra, která mezi nimi je, se zkrátka zakrýt nedá. Gabriela nejspíš našla v Matějovi útěchu, takzvaný klid během bouře, kterou prý prožívá doma.

Otázka však je, kam až jejich neustálé laškování a flirtování dojde. Přece jen má Gabriela s Filipem syna a rodina je pro ni prý na prvním místě. Prý má zkrátka jen těžší období, které má podle ní čas od času každý.

Kam až to dospěje?

Dokáže problémy s manželem Filipem vyřešit, nebo bude dál koketovat se svým kolegou? Kdyby se o tom prý její manžel dozvěděl, rozhodně by radost neměl, protože je údajně dost žárlivý.

Lašková by si to tímto chováním mohla u manžela pořádně pokazit, ale zatím se jí dařilo držet vše v utajení. Ovšem poté, co vše prozradila všímavá kolegyně, je prý vše jinak. Filip zatím nad situací mávl rukou, ale je to správný přístup? Aby o manželku nepřišel.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...