Tají přede všemi těhotenství?

Od chvíle, kdy se Patricie Pagáčová (31) vdala za svého přítele Tibora Pagáče (29), byli fanoušci zvědaví, kdy bývalá hvězda Ulice oznámí, že čeká první dítě.

Ale rok se s rokem sešel a představitelka Terezy Jordánové se k mateřství po celou dobu stavěla celkem odmítavě. Všem tak bylo zřejmé, že má herečka větší zájem o svou kariéru než o přebalování a krmení miminka.

Také vás může zajímat ...

Musela kvůli svému postoji čelit obrovskému tlaku ze strany médií. Zdá se, že teď je však všechno jinak a herečka je údajně v jiném stavu. Snaží se vše prý však co nejdéle utajit, aby náhodou něco nezakřikla.

Na otázky kolem mateřství byla dlouho alergická a odpovídala na ně celkem podrážděně. Nyní je rázem o poznání vstřícnější a milejší. Zároveň také uvedla, že o založení rodiny s manželem pochopitelně přemýšleli a děti si velmi přejí.

„Mám na to věk, mám manžela, všechno v pořádku. Nechte se překvapit,“ usmívá se tajemně Pagáčová, čímž dala jasně najevo, že se fanoušci nejspíš už brzy dočkají radostné noviny. Kdy se konečně přizná?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...