Tají rozchod, nebo chrání soukromí?

Oficiálně se blíží roční výročí jejich vztahu. Po společných fotkách Jaromíra Jágra (48) a jeho přítelkyně Dominiky Branišové (25) ale jako by se slehla zem. Že by láska vyprchala?

Také vás může zajímat ...

Čím je člověk starší, tím těžší je si na někoho nového zvyknout. A věkový rozdíl mezi Jágrem a Dominikou je opravdu celkem znatelný. Navíc žen už jeho životem prošlo víc než dost. Nemusí to ale nic znamenat, třeba si jen víc střeží své soukromí.

Jágr už je zřejmě pozorností médií přesycen a to zřejmě respektuje i půvabná brunetka. Ta si po odhalení vztahu s hokejovou legendou smazala všechny své účty na sociálních sítích a nové si pravděpodobně nezaložila. Nebo jen utajené. Tak uvidíme, jestli Vánoce stráví hokejista se svou láskou, nebo zůstane jen s rodinou?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama