Tají velkou krizi se svým mužem?

Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Dana Morávková (47) a její manžel Petr Malásek (54) tvoří jeden z nejstabilnějších párů v českém showbyznysu. Mnozí tak mají pocit, že by se jejich životním štěstím mohli inspirovat, a dokonce se často Dany ptají, jak svou lásku dokázali tak dlouhou dobu udržet.

„Kdybych mohla poradit, tak v žádném případě by se partneři neměli snažit jeden druhého předělat,“ prozradila recept na dlouholeté manželství. Realita je prý odlišná Jenže ačkoli na svého manžela nedá dopustit, a dokonce na všechny strany prohlašuje, že jsou stále takovým párem zamilovaných puberťáků, realita prý není až tak růžová.

Také vás může zajímat ...
I přes náročnou
práci se snaží být
oddanou ženou.

Dokonce se proslýchá, že jsou všechna tato slova pouze velkou přetvářkou ze strany Morávkové. Ta se snaží zakrýt skutečnost, že to mezi nimi pořádně skřípe. Především pak Petr je prý ve vztahu tím, kdo je velmi tolerantní a mnoho nedostatků své manželky se snaží přehlížet.

Sám před časem prozradil, že se nerad hádá a když už přijde nějaký nepříjemný konflikt, raději se ukryje do pracovny, nebo se jede projet na kole. Zdá se, že oba už delší dobu žijí svůj vlastní život.

Chce stále působit atraktivně Dana se hodně upnula na focení, až to pomalu vypadá, že se mění v modelku, jelikož výsledky svých focení sdílí na sociálních sítích prakticky každý týden.

Některé fotografie by se dokonce neztratily ani v nějakém z pánských časopisů. Jakoby snad na svou krásu a fakt, že stárnutí na ní skutečně žádné následky nezanechalo. Přece jenom je se svým manželem už více než dvacet let a třeba se jí tak zachtělo nějakého dobrodružství.

Pravděpodobně ji už nebaví stereotypní způsob života. Možné je ale klidně i to, že už se doma nedočkává tolika lichotek jako dříve, ačkoli si to stále zaslouží. Právě proto tak nafotila i několik odváženějších snímků a obohatila jimi své profily na sociálních sítích.

Pak už si jen užívala spousty komplimentů od příznivců. Změní se mezi nimi něco? Je otázkou, jaký to ale bude mít dopad na jejich manželství. Možná si Malásek uvědomí, že by svou krásnou ženu měl více chválit, ale třeba to v něm naopak probudí bouřlivý pocit žárlivosti.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...