Tajila kvůli práci těžkou nemoc?

Dlouho se Daniela Šinkorová v televizi neukázala, není proto divu, že když dostala příležitost zahrát si v Modrém kódu Sestřičky, byla opravdu šťastná.

V seriálu se ale dlouho neohřála. Musela totiž do karantény. Herečka se nakazila koronavirem. Zpočátku byla příčina jejích potíží nejasná, všechno ale potvrdily teprve testy. Zatímco všichni doufali, že to bude jen chřipka, obavy se naplnily.

Také vás může zajímat ...

Někteří kolegové ji údajně podezírali, že nemoc tajila, aby nepřišla o práci. Chtěli tím snad naznačit, že by herečka byla schopná všechny je vědomě ohrozit? Každopádně Sestřičkám onemocněl i herec, který má na Primě i vlastní talk show, Igor Chmela (49), který tu hraje doktora Žáka.

Ukazuje se, že u herců není požadavek na omezování kontaktů během nouzového stavu příliš proveditelný. Obvykle nechodí na jedno pracoviště a práce z domova, tzv. home office, u nich není myslitelná už téměř vůbec. Herecké týmy budou asi poněkud řídnout.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...