Tajně se oženil?

Pořádný šok svým obdivovatelkám připravil bouřlivák známý například z Účastníků zájezdu, nebo ze seriálu Ohnivé kuře Jaromír Nosek (40). Na hercově levém prsteníčku se totiž z ničeho nic objevil nový prstýnek.

To ihned strhlo lavinu komentářů a vyvolalo otázky, zda do toho Jarda konečně praštil. Se svojí přítelkyní Zuzanou už je totiž více než rok, a tak by klidně nějaká ta veselka mohla proběhnout. Ještě na karlovarském festivalu byl ale k otázce svatby spíše skeptický.

Také vás může zajímat ...

„No, nevím. Rád dělám věci spontánně, ale když je to podruhé, tak je to samozřejmě jiné. Takže to chce čas, aby k tomu člověk zase dospěl,“ vysvětlil tenkrát. Svoji první ženu barmanku Ivanu si vzal jen po pár měsících vztahu.

Sňatek ale nevydržel, což může být i jeho zálibou v alkoholu. Proslýchá se totiž, že je to bohém, který nemá nikdy dost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama