Taťána Gregor Brzobohatá: Konečně se podřídila manželovi?

Letos už uplynou dva roky, kdy si TAŤÁNA (30) a ONDŘEJ GREGOR BRZOBOHATÍ (35) řekli své ano. Ačkoli na ni údajně Ondřej tlačí, aby založili rodinu, modelka zůstává neoblomná. Nebo už změnila názor?

Když se vdávala, bylo jí osmadavacet let a na děti neměla ani pomyšlení. Chtěla si dál budovat svou pěkně rozjetou kariéru po celém světě, a přestože svého muže nade vše milovala, o založení rodiny nechtěla ani slyšet. Dnes je o dva roky starší, svého manžela miluje snad ještě víc než předtím, není to snad nejlepší důvod k tomu, posunout se zase o něco dál?

Také vás může zajímat ...

Nechtěla ustoupit

Jejich společní přátelé a známí jednohlasně potvrdili, že v minulosti právě kvůli potomkům už došlo mezi Táňou a Ondřejem k ostrým hádkám. Ona nechtěla ustoupit, ani on si zase nenechal vymluvit, že je na dítě ještě brzo. Ondřej byl ovšem ve vztahu ten moudřejší a neustále Taťáně ustupoval. Až doteď. Táně už je 30 let a na dítě má nejvyšší čas.

A nejspíš na to konečně přišla i ona sama!

Taťána Gregor Brzobohatá, Ondřej Gregor Brzobohatý: Že by si Taťána s dítětem konečně dala říct?
Taťána Gregor Brzobohatá, Ondřej Gregor Brzobohatý: Že by si Taťána s dítětem konečně dala říct?

Splní se mu sen?

Táňa na svých profilech na sociálních sítích čím dál častěji zveřejňuje fotky s komentářem: „Milujte se a množte se.“ Znamená to snad, že i ona se svým manželem pracují na tom, aby se co nevidět rozmnožili? Ke všemu začala modelka nosit hodně volné šaty, což dříve příliš nedělala. Vždycky se ráda chlubila dokonalou postavou v upnutých šatech a těsných kalhotách.

Ty jako by se rázem z jejího šatníku vytratily. Bezpochyby by rostoucím bříškem neudělala radost jenom svému manželovi, ale zároveň i jeho mamince HANĚ GREGOROVÉ (65), která na vnoučata čeká doslova jako na smilování. Když nemá o koho pečovat, musí se holt zabavit jinak, a tak hledá lásku u mladších mužů. Zřejmě tím nahrazuje touhu po tom, aby se mohla o někoho se starat.

Ale nejspíš se už brzy dočká.

Stejně jako její syn, který se na miminko těší už od chvíle, kdy začal být plnoletý.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...