Táťáňa Kuchařová a Ondřej Brzobohatý: Zachrání vztah terapie?

Není snadné vztah dvou silných osobností, jakými Taťána Kuchařová (31) a Ondřej Brzobohatý (36), bezesporu jsou, udržet stále na vlně romantiky. Zvlášť, když se jejich názory na společnou budoucnost různí.

Manželská krize je dokonce tak hluboká, že museli vyhledat pomoc odborníka. Jsou zkrátka každý jiný. Ona se zapálila do práce a ráda by cestovala po světě, zatímco on by si už přál potomka a mít rodinu. Ondřej si je totiž prý vědom toho, že mít dítě v pozdějíším věku přináší různá úskalí, která sám zažil.

Také vás může zajímat ...

Nechce přijít o svobodu

Rád by tak byl otcem plný síly, nápadů a i finančního zabezpečení. Táňa ale na miminko nepospíchá, protože právě teď zažívá období pěkné práce, která ji baví a nerada by se jí vzdala.Může teď létat po celém světě a poznávat všechno, co se jí s narozením dětí asi tolik nepoštěstí. A možná právě z toho má obavy.

Nechce přijít o svůj svět, který bude s rodinou o dost jiný a už ne zdaleka tak o ní, jako o potomcích. A právě tohle je velké úskalí jejich vztahu, které se dokonce rozhodli řešit u terapeutů. Sami prozradili, že odborná pomoc by jim měla přinést řešení. Anebo alespoň možnost dívat se na problémy i očima toho druhého.

Nebo jsou už na mrtvém bodě tak dlouho, že z něj není cesta?

Je to jen divadlo?

Ondřej je totiž z oddalování plánování potomka už dlouhodobě otrávený.Přitom navenek tento pár mnoho let vypadá stále zalitý sluncem a v pohodě. Ale není to celou dobu jen nacvičené představení pro všechnu jejich práci? Táňa si za svou účast na akcích říká totiž dost vysoké částky, pohybující se v desítkách, někdy až sto tisících korun.

Už na začátku jejich vztahu se spekulovalo o tom, zda nejde o tak trochu domluvený svazek. Společnými silami si totiž pár podle některých jejich známých přišel za dobu manželství, které uavřeli v roce 2016, na velké peníze.To, že se jejich krize posunula k psychoterapeutovi vyšlo najevo nedávno, když se v jednom rozhovoru, kde oba mluvili, jak se těší na cestování a svěřovali se s plány na léto.

Podaří se jim to překlenout?

Ondřej sám podle svědků prozradil, že hlavně také budou chodit k odborníkům.Potvrdil tak, že jejich potíže jsou vážné. Podle blízkých přátel je momentální stav takový, že se oba snaží, aby spolu mohli vůbec být.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...