Taťána Kuchařová: Životní nabídka, která se neodmítá?

Tají před svými příznivci důležité informace? Mezi přáteli Taťány Gregor Brzobohaté (31) a jejího manžela Ondřeje Gregor Brzobohatého (36) se totiž proslýchá, že se slavná modelka natrvalo stěhuje do Ameriky.

Modelka se od něj chce odstěhovat

Také vás může zajímat ...

Údajně už si zařizuje byt v New Yorku a letní sídlo na Floridě. Ačkoli to údajně Taťána i její manžel nechtějí vůbec komentovat, bližší informace ví i jedna z modelčiných nejlepších kamarádek. Podle ní už na sklonku minulého roku si modelka v Americe domlouvala na letošek a příští rok tolik kšeftů, že by se snad ani nevyplatilo létat sem a tam.

On se neuplatní

A tak by prý alespoň dva nebo tři roky ráda bydlela tam a do Česka dojížděla jen na svátky a občas si tu udělala prázdniny. Jenže co na to její manžel Ondřej? Ten v Americe údajně žádnou práci nemá, živí ho především koncertování v Česku.

Rozdělit je dokáže jen Amerika

Podle jeho kamarádů chce údajně odjet s manželkou, protože má strach, že by se odcizili. Jenže se proslýchá, že modelka by ráda odjela sama, aby se mohla na práci plně soustředit. Proto se mluví i o tom, zdali v Americe už nemá milence.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama