Tohle nečekal! Vyhazov z Ordinace?

Seriál Ordinace v růžové zahradě baví diváky skoro patnáct let. Už od začátku je hlavní tváří doktor Čestmír Mázl v podání Petra Rychlého (54).

Jenže časy jeho oblíbenosti se zdají být dávno pryč. Nyní se šušká, že se jeho role divákům přejedla natolik, že herci dost ošklivě nadávají a byli by raději, kdyby ho v seriálu vyměnili. Jeho postava prý už za ty roky poněkud vyčpěla a nic nového nepřináší.

Také vás může zajímat ...

Zemřely mu už tři manželky, několik partnerek ho podvedlo, do toho se objevil nemanželský syn, který mu překazil vztah a málem zničil vztah s dalším synem. Sám Petr před kamerou velmi zestárl, přišel o vlasy a stal se dědečkem.

Otázkou zůstává, jak dlouho jej tvůrci v seriálu podrží. Kritika ho dle jeho slov mrzí, zvlášť když vývoj scénáře nemůže ovlivnit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama