Touží být potvorou

Když se na ni tvůrci Slunečné před časem obrátili s nabídkou, patrně z toho měla Alice Bendová (46) velkou radost.

Přece jen se v nějakém úspěšnějším projektu, který se pravidelně objevoval na televizních obrazovkách, dlouho neukázala. I když je ale ve Slunečné krátce, už si začíná klást podmínky a nejspíš tak rovněž hodně ztěžovat práci scénáristům.

Také vás může zajímat ...
Na svého miláčka už nemá tolik času

Její role jí asi přijde nudná a ráda by ji nějak oživila. „Žádala jsem tvůrce, aby z mé postavy udělali pořádnou potvoru,“ svěřila se herečka, která doufá, že ji čeká v seriálu pořádná zápletka, během které bude moct být negativní.

Na internetu jí vystavování nevadí, za to v televizi ano

Aby ale nakonec nelitovala, že scénáristům mluví do práce a třeba jí naopak nedonutili se před kamerou znovu svlékat. Takovým rolím se totiž chtěla Alice v budoucnu už vyhýbat a to i přes to, že se na sociálních sítích pomalu každý den ukazuje v plavkách.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...