Ukázala se v plné síle

Obávaný koronavirus už je z jejího těla pryč a ona si znovu vesele užívá života. Zpěvačka Hana Zagorová (74) onemocněla před několika týdny a nakažený byl i její muž Štefan Margita (64).

Zatímco on měl lehký průběh, Hanka strávila několik dní v nemocnici. Před pár dny ji propustili a už je zase k nezastavení.

Také vás může zajímat ...

Zpěvačka to s prací někdy až přehání

Neměla by ale ještě raději odpočívat? Vzhledem k tomu, že trpí ještě poruchou krvetvorby, měla by se hodně šetřit. Jenže to zpěvačka asi nedokáže. Nedávno se ukázala s manželem na procházce v Praze, dokonce už má naplánované i pracovní povinnosti.

Se Štefanem se má objevit jako host v pořadu Show Jana Krause a do toho ještě trénují na jejich společné turné. Doufejme, že jí to na zdraví nijak neublíží. Je sice hezké, že bez práce nemůže být, musí ale myslet víc na sebe.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...