Ulici začíná pomalu nenávidět

Když jste mnoho let součástí jednoho projektu, může vás postihnout syndrom vyhoření. Něčím podobným patrně prochází herec Adrian Jastraban (50) známý ze seriálu Ulice. Ten už je v něm aktivní opravdu mnoho let a i když si stabilního příjmu jistě váží, údajně by dal cokoli, kdyby v něm mohl skončit.

Také vás může zajímat ...

Jenže moc dobře ví, že v uměleckém světě je velmi složité hledat podobně dlouhodobé projekty, a proto se v Ulici drží. Nicméně když ho na ulici oslovují jako Bedřicha Lišku, je možné, že se v něm vaří krev.

A možná by na ně nejraději zavolal, že je mnohem víc než jen to, a pozval je třeba na jednu z divadelních her, ve kterých působí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...