Unikla konečně ze spárů žárlivce?

Fanoušci sympatické Gity z Ordinace v růžové zahradě jásají. Jejich oblíbená herečka Daniela Šinkorová (47) se po čase vrátila na obrazovky, tentokrát jako kosmetička Ivana v seriálu Sestřičky Modrý kód.

Daniela si podle šuškandy konečně doma udělala pořádek a vymanila se z područí rázného a prý dost žárlivého manžela. Ten ji prý chtěl držet pod dohledem stůj co stůj. Daniela už bez své práce ale nemohla vydržet. „V těch posledních letech jsem cítila, že mi k naprosté spokojenosti podstatná část chybí,“ přiznala nedávno herečka.

Také vás může zajímat ...
Kdysi její velká láska. Herec Roman Vojtek.

Má smůlu na chlapy?

Daniela to s chlapy nikdy neměla zrovna lehké. Konec lásky s bývalým spolužákem Romanem Vojtkem (48) jí před lety zlomil srdce a současný manžel Ladislav Polák (53) ji zase držel v šachu tím, že ji chtěl mít stále po svém boku a donutil ji vzdát se z velké části milované práce, ke které prý nemá zrovna respekt.

A Šinkorová se z velké lásky k němu opravdu téměř všeho vzdala a čas trávila v jeho luxusním tenisovém areálu ve Vestci. Nakonec to došlo tak daleko, že se z ní stala zkušená pizzařka v pizzerii u tenisu a největší její chloubou byl její vlastní recept na „pravou“ italskou dobrotu.

Naštěstí po pěti letech manželství už nic není tak horké, jak se uvaří, manželé se vzájemné blízkosti nabažili, a tak se Daniela mohla konečně vrátit ke své profesi. Dohnala ho k rozvodu! Možná ale jen herečka sama chtěla být co nejblíže Polákovi, aby si ho pohlídala.

Ten totiž kvůli herečce opustil svoji manželku Ilonu (54), která mu od počátku stála po boku při budování tenisového areálu a sama byla velmi úspěšnou tenisovou trenérkou. Lidé ze sportovního světa si ji nemohli vynachválit.

Nebyla pouhou manželkou podnikatele, ale sama se na vzniku tenisového areálu aktivně podílela. A ozývají se i hlasy, že si Polák s Danielou nijak zvlášť nepolepšil. Jeho exmanželka je totiž velmi krásná žena, v tenisových kruzích hodně oblíbená.

Možná i proto Polákovi tak dlouho trvalo, než se k rozvodu vůbec rozhoupal. A co člověk udělal jednou, může udělat i podruhé… I proto tedy zřejmě Šinkorové nezbylo nic jiného než alespoň trochu nahradit exmanželku a přiložit v rodinném podniku ruku pořádně k dílu. Teď je ale zřejmě vše jinak, a tak se herečka zase vrací zpět před milovanou kameru.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama