Utíká z New Yorku?

Jméno herečky Sarah Jessicy Parker (55) je díky její životní roli v seriálu Sex ve městě neodmyslitelně spjato s New Yorkem.

Jenže právě tohoto místa má už herečka zřejmě dost. Spolu s manželem, hercem Matthewem Broderickem (58), se totiž rozhodli prodat dům, který tu měli.

Také vás může zajímat ...
Sex ve městě ji proslavil, teď se chystá jeho pokračování.

Ten shodou okolností stál jen kousek od místa, kde byl byt její legendární postavy a kam také míří zástupy turistů, aby se vyfotili na kultovních schodech ze svého oblíbeného seriálu.

A i to podle některých může být důvodem, proč pár po dvaceti letech dům, který koupil za desítky milionů, prodává. Podle zdrojů se jim ale bohužel na prodeji vydělat nepodařilo a oni za něj inkasovali mnohem méně, než byla tehdy jeho kupní cena.

To jen podporuje spekulace, že dalším důvodem, proč se nemovitosti zbavili, je finanční krize. Tomu by odpovídalo i to, že byli ochotni jít s cenou dolů

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama