Už se od ní milenec odstěhoval?

Tají rozchod? Lucie Bílá (53) už prý nezáří štěstím jako ještě před pár týdny. Mnozí proto spekulují nad tím, zdali se náhodou se svým kolouškem Radkem Filipim (36) nerozešla. Respektive, zdali se nerozešel on s ní.

O letních prázdninách byl prý nápadně často viděn ve společnosti zcela jiné ženy, která byla o poznání mladší než zpěvačka. Ačkoliv Bílá rozchod vehementně popírá, někteří její přátelé rozchod potvrzují.

Také vás může zajímat ...

Údajně za to může fakt, že zpěvačka ho tak urputně tlačila ke svatbě, až to FIlipiho přestalo bavit. Navíc na něj tlačila i v mnoha jiných ohledech. Dokonce po něm prý naposledy chtěla, aby se vzdal zcela své práce a věnoval se jenom jí.

O tom ale Filipi nechtěl ani slyšet. Nechce trávit čas jenom se svou partnerkou. Má i vlastní zájmy a své kamarády, a tak se prý měl jednoho dne sebrat a zkrátka se od Lucie odstěhovat. Zdali se tak ale opravdu stalo, zatím nikdo nepotvrdil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...