Už si nemají co říct?

Zatímco ona pomýšlela na dítě, on už si prý hledal záminky, proč být doma s manželkou co nejméně. Podle přátel Miroslavu Vernerovi (40), manželovi slavné zpěvačky Marty Jandové (45), vadí především to, že upřednostňuje kariéru.

Bere si na svá bedra čím dál víc práce a nestará se o to, že ji rodina vídá čím dál méně. Když však zjistila,že její muž hledá rozptýlení jinde, začala se prý ptát, proč. Nedokázala asi pochopit, že za to může třeba právě ona sama.

Také vás může zajímat ...

Velké stěhování

Kdysi svému manželovi udělala obrovský ústupek v tom, že se kvůli němu společně přestěhovali do Německa. Verner, který se živí jako gynekolog, tam totiž dostal velmi výhodnou nabídku. A protože Marta zrovna v Česku neměla nic rozdělaného, kývla na to.

Vždyť už v Německu kdysi žila a cítí se tam jako doma. Problém byl ale v tom, že tentokrát to bylo jiné. Nejenže si tam prý nedokázala vydělat tolik, kolik si myslela, že si vydělá, ale nebyli tam zkrátka s manželem šťastní, a tak se zase přestěhovali zpátky do Česka a Marta se tu snažila znovu rozjet kariéru.Konečně se jí podařilo dostat do povědomí diváků díky porotcování v pěvecké soutěži a také díky svému otci Petru Jandovi (77).

Chce se mu vyrovnat

Vždycky si přála mít velkou rodinu, obklopovat se milovanými lidmi a hlavně dětmi.Pak se v ní podle přátel něco zlomilo. Chtěla zpívat a být vidět. Užívala si svou slávu a nechtěla ani za mák polevit. Jedna z jejích nejlepších kamarádek prozradila, že jejím největším přáním bylo vyrovnat se svému otci, který je desítky let frontmanem kapely Olympic.

Dodnes se jí to ale nepodařilo. Lidé ji zbožňují jako člověka, nikoli jako zpěvačku. A to ji mrzí. Proto nyní zkouší kariéru moderátorky. Že to ovšem není její parketa, to si myslí diváci i její kolegové. Vždycky to byla v první řadě zpěvačka, jenže v dnešní době už je tolik mladých pěveckých talentů, že už nemá tolik příležitostí ke zpívání.

Potřebuje novou ženu

Hledá si proto jiné příležitosti a manžela se svou dcerkou nechává doma. Leč Vernera už prý také přestává bavit být na druhé koleji. Chce mít svou rodinu kolem sebe, čím dál méně se ji ale údajně snaží udržet pohromadě.

Když se své kariéře může věnovat Marta, může to dělat na úkor rodiny také on. Navíc své ženě nic nedluží. Ona se s ním sice odstěhovala do Německa, ale pak to byl on, kdo odešel na mateřskou, aby mohla zpěvačka dál zpívat a věnovat se dalším svým aktivitám.

Dokonce se proslýchá, že jejich vztah je na tom tak špatně, že Verner randí i s jinými ženami. Údajně neodmítne pozvání na skleničku a ani večeří při svíčkách s nějakou ženou rozhodně nepohrdne. Ve společnosti cizích žen se totiž zase možná cítí středem pozornosti, doceněný a zbožňovaný.

Tyto pocity už mu prý Marta dát nejspíš neumí. Nic než kariéra a její dcerka pro ni prý neexistuje. Přátelé jim dávají půl roku, maximálně rok. Pokud se mezi nimi něco nezmění, zřejmě se, jak někteří tvrdí, jejich manželství rozpadne. Už totiž ani jeden z nich nechce dělat žádné ústupky. Prý už jich bylo dost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...