Válka, která stále trvá?

Byla to právě Zuzana Norisová (40), která v Česku prorazila dřív a která se do povědomí diváků zapsala jako drobná blondýnka s naivním úsměvem, ale velkým srdcem. Psal se rok 2001 a Zuzana všechny okouzlila svou rolí ve filmovém muzikálu Rebelové, kde záři- la po boku Jana Révaie (45).

Od té doby vystřídala bezpočet rolí, ale žádná z nich už jí větší slávu nepřinesla. Naopak mnoho seriálových rolí jí uškodilo. Režiséři jí totiž dávali vedlejší role hloupých žen, které nikdo příliš nemá rád.

Také vás může zajímat ...

Přesto byla velmi žádaná. Dokud nepřišla její sestra Soňa Norisová (46). Ta měla všechno, co její sestře chybělo. Odhodlání, nesmlouvavý pohled, uhrančivé oči, působila neboj á c n ě a sebevědomě. Muži z ní byli celí hotoví. Zatímco Zuzana vždycky působila velmi křehce, Soňa naopak jako žena, která si se vším poradí sama a od nikoho si nenechá nic líbit.

Po dobrém to zkrátka nešlo

Rozdíl mězi nimi byl patrný na první pohled. Proto se také není čemu divit, že každá dostávala rozdílné role. Čím víc jich ale dostávala Soňa, tím méně jich měla Zuzana. Jako by se jí snad diváci i režiséři nabažili a teď chtěli něco vymáčknout z její sestry.

Zuzana to ale podle všeho nesla velmi těžce. Myslela si, že ona bude tou slavnější, uznávanější, bohatší. A najednou se všechny její sny zhroutily jako domeček z karet. Šušká se, že Zuzana se svou sestrou nemluvila dlouhé dva roky.

Soňa se naopak snažila se svou sestrou domluvit po dobrém, ale když zjistila, že na ni žárlí i kvůli tomu, že má šťastnou rodinu, zatímco ta její se je den čas začala rozpadat, všechny snahy rázem ukončila.

Chce konečně vážnou roli

Nakonec si ale přece jenom k sobě cestu našly. Ve chvíli, kdy Zuzana zase začala dostávat role v seriálech a účastnila se show Tvoje tvář má známý hlas, vrátilo se jí ztracené sebevědomí a chuť se usmířit.

Jenže teď, když je starší, by si přála dostávat trochu solidnější role, ale o tom režiséři nechtějí ani slyšet. V hlavách stále mají její předchozí role naivek a protivek. Ale rozhodně je lepší nějaká role než žádná a Zuzana si to moc dobře uvědomuje.

Spikli se proti ní?

Téměř před rokem Soňa zjistila, že se zřejmě sestra spikla s jejím partnerem Adrianem Rajterem (52) kvůli tomu, aby se vrátila na rodné Slovensko, kde má nejen partnera, ale i svého syna Michaela (15).

To ale Soňa rozhodně nechce, a tak to také měla dát své sestře najevo. A tak i když se usmířily, znovu to mezi nimi začalo pořádně vřít.

Zvládnou hrát vedle sebe?

Vše si podle všeho vyříkaly a dnes mezi nimi panuje příměří.Navíc si vždycky Zuzana ke své starší sestře chodila pro rady, a to nejen takové, které se týkaly její práce. Nyní se začalo proslýchat, že jeden z českých režisérů chystá projekt, do kterého by chtěl sestry obsadit společně.

Zdali jde ale o seriál nebo film, zatím jasné není. Co je ale o něco jistější, je, že Soňa bude letos pobývat na Slovensku častěji, než tomu bylo doposud. Nejspíš zjistila, že jí rodina schází..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...